You need to enable JavaScript to run this app.
ایده برای تبلیغات کلینیک لیزر موهای زائد

10 ایده برای تبلیغات کلینیک لیزر موهای زائد

این روزها تعداد زیادی کلینیک زیبایی به وجود اومدن که یکی از خدمات اصلی اون‌ها لیزر موهای زائد بدنه. اگه شما هم صاحب کلینیک زیبایی هستید و دستگاه‌های لیزر رو برای رسیدن به سود بیشتر به مجموعۀ خودتون اضافه کردید، باید بدونید که این روزها دست توی این کار زیاده. تنها با تبلیغات لیزر موهای زائد می‌تونید در این بازار شلوغ قد علم کنید و سود سرشاری به خودتون و کسب‌وکارتون اختصاص بدید.

پس اگه برای تبلیغات لیزر به چندتا ایدۀ جذاب نیاز دارید به گیرنده‌هاتون دست نزنید و توی همین صفحه از وبلاگ بهترینو باقی بمونید!

چند ایدۀ جذاب برای تبلیغات لیزر موهای زائد

تبلیغات لیزر

به دلیل دائمی بودن و کم درد بودن استفاده از لیزر برای موهای زائد، این روزها این روش جای همۀ روش‌های سنتی و نیمه سنتی رو گرفته. به همین دلیل با چندتا ایدۀ خوب و هدفمند تبلیغ برای لیزر موهای زائد سیل مشتریان زیادی که به دنبال این کار هستند رو به سمت کار خودتون خواهید کشید:

۱. از بهترینو کمک بگیرید

روی تبلیغات در بهترینو می‌تونید به عنوان بهترین ایدۀ تبلیغات مرکزهای خدماتی لیزر حساب باز کنید. چرا؟ چون این پلتفرم معرفی کسب‌وکارها به شما کمک می‌کنه تا بدون کوچک‌ترین فعالیتی در فضای مجازی، شغل خودتون رو به اولین نتیجۀ گوگل تبدیل کنید. بدون داشتن یک سایت یا حتی یک پیج، با جست‌وجوی عبارت لیزر موهای زائد یا کلمات کلیدی مشابه در محدودۀ کاری شما، کسب‌وکارتون به عنوان یکی از اولین نتایج جست‌وجو به مخاطب نشون داده میشه.

۲. فروش مکمل داشته باشید

یکی از کارهایی که به شدت دل مشتری رو به دست میاره تخفیفه. شما می‌تونید در این‌جا با کمک یکی از فنون بازاریابی یعنی فروش مکمل، هم دل مشتری رو راضی نگه دارید و هم سود بیشتری رو روانۀ جیب خودتون کنید. برای مثال قیمت لیزر هر کدام از اعضای بدن رو جداگانه بنویسید و در نهایت لیزر فول بادی و تمام بدن رو با یه تخفیف عالی و غیر قابل رد به مشتری ارائه کنید.

لوازم لیزر

۳. از بنرهای تبلیغات اینترنتی استفاده کنید

برای تبلیغات لیزر موهای زائد از سایت‌هایی که تبلیغات شما رو به صورت بنر در سایت‌ها و جایگاه‎‌های مختلف قرار میدن کمک بگیرید. با این نوع تبلیغات حتی اگر مخاطب به دنبال لیزر هم نباشه تبلیغات شما رو می‌بینه و در ناخودآگاه اون ثبت میشه. این‌طوری هر وقت به دنبال خدمات لیزر باشه با دیدن اسم کسب‌وکار شما راحت‌تر بهتون اعتماد و مراجعه می‌کنه.

۴. تراکت و بروشور پخش کنید

پخش تراکت هرچند کاریه که قدیمی به نظر می‌رسه اما همچنان اثربخشی خودش رو داره. به ویژه اگه این کار رو با خلاقیت ترکیب کنید می‌تونید موفقیت زیادی رو از اون انتظار داشته باشید. برای مثال تراکت‌های تبلیغات سالن زیبایی و دستگاه لیزر خودتون رو طوری طراحی کنید تا با یک نگاه سطحی مشخص نشه که تبلیغ چیه و حسابی کنجکاوی مشتری رو جلب کنه. همچنین می‌تونید روی تراکت‌ها بنویسید که با به همراه داشتن اون‌ها هنگام مراجعه، 10 یا 20 درصد تخفیف روی خدمات برای ارائه کننده در نظر گرفته میشه.

۵. متن‌های تبلیغی خلاق بنویسید

به‌طور کلی در تبلیغات، حالا چه تبلیغات لیزر چه هر چیز دیگه‌ای، چاشنی خلاقیت همیشه شما رو یک یا چند قدم به موفقیت و فروش بیشتر نزدیک‌تر می‌کنه. پس دقت کنید که در متن‌هایی که برای تبلیغات لیزر خودتون می‌نویسید حتما عنصر خلاقیت و غافل‌گیرکنندگی رو دخیل کنید تا مشتری رو وادار به مراجع به کسب‌وکار خودتون بکنید.

۶. تبلیغات پیامکی داشته باشید

برای تبلیغات لیزر موهای زائد بدن می‌تونید از تبلیغات پیامکی کمک بگیرید. استفاده از متن تبلیغات لیزر موهای زائد خلاقانه و تخفیفات ویژه به طور همزمان در تبلیغات پیامکی می‌تونه ترکیبی موثر در افزایش مشتری‌های شما باشه.

تبلیغات پیامکی برای لیزر

۷. جشنوارۀ تخفیف راه بندازید

علاوه‌بر تخفیفات همیشگی، هر چند مدت برای خدمات لیزر تخفیف‌های محدود در نظر بگیرید. تبلیغات محدود مشتری رو تو فشار می‌ذاره تا قبل از تموم شدن زمان یا از  بین رفتن شرایط تخفیف به شما مراجعه کنه. مثلا برای دو روز برای کسانی‌که از طریق سایت رزرو نوبت می‌کنن 50 درصد تخفیف قائل بشید  یا تو بلک فرایدی روی همۀ خدمات خودتون تخفیف 70 درصدی قرار بدید.

۸. به مشتری‌های قدیمی کد تخفیف معرفی بدید

حتما شما هم می‌دونید یکی از مهم‌ترین راه‌های تبلیغ هر کسب‌وکاری تبلیغات دهان به دهانه. برای این‌کار هم کیفیت خدمات خودتون رو تا حد مطلوب بالا ببرید و هم برای مشتری‌های فعلی خودتون کد تخفیف معرفی تعریف کنید. برای مثال هم مشتری جدید و هم شخص معرفی کننده از یک خدمت اضافه یا 10 درصد تخفیف برخوردار شن. برای ارسال این کدهای معرفی و تخفیف می‌تونید از نرم‌افزار باشگاه مشتریان کمک بگیرید.

۹. اجازه بدید خود مشتری از دستگاه لیزر استفاده کنه

خیلی از خانم‌ها و آقایون هستن که به دلیل این‌که اپراتور لیزر شخصی غیر از خودشونه، عطای استفاده از این روش نوین از بین بردن موهای زائد رو به لقای اون می‌بخشن. می‌تونید از دستگاه‌هایی برای لیزر استفاده کنید که کاربری راحتی دارن و خود مراجعه کننده با یک توضیح کوتاه بتونه از اون‌ها استفاده کنه. این کار می‌تونه یه تبلیغات لیزر ایده‌آل بین کسانی باشه که معذوریت‌های اخلاقی دارن. حتی می‌تونید در این‌جا از تکنیک نیچ مارکتینگ یا بازاریابی گوشه‌ای استفاده کنید و کل خدمات لیزرتون رو به کسانی اختصاص بدید که دوست ندارن اپراتور این کار رو براشون انجام بده

۱۰. امکان تست داشته باشید

برای کسایی که دفعۀ اولشونه به شما یا به طور کلی خدمات لیزر مراجعه می‌کنن، تست رایگان قرار بدید. مثلا می‌تونید یک دست یا پا یا زیر چانه رو به عنوان محل تست دستگاه خودتون معرفی کنید. این ارزش‌گذاری به مشتری باعث میشه که اون نسبت به شما و کسب‌وکارتون احساس تعلق و وفاداری کنه و همچنین باعث تبلیغات دهان به دهان میشه.

حرف آخر

هرچند که بازار لیزر و خدمات زیبایی بازار شلوغیه، اما فراموش نکنید که خلاقیت در تبلیغات، کیفیت خدمات و خوش‌رویی و صداقت عواملی هستند که می‌تونن به شما در ربودن گوی سبقت از رقبای خودتون کمک کنن. پس به کمک این عوامل جلو برید و هر روز موفق‌تر از روز قبل بدرخشید!

کسب‌وکارها در بهترینو ماهانه توسط بیش از ۵ میلیون مشتری دیده می‌شوند