You need to enable JavaScript to run this app.

تبلیغات آژانس مسافرتی با سایت «کجا» و بهترینو

کسب‌وکارها در بهترینو هر ماه توسط بیش از 5,000,000 مشتری دیده می‌شوند. شما هم دیده شوید.

بهترینو - پلتفرم معرفی کسب‌وکار
لوگوی مشتری بهترینو
لوگوی مشتری بهترینو
لوگوی مشتری بهترینو
لوگوی مشتری بهترینو
لوگوی مشتری بهترینو
لوگوی مشتری بهترینو
لوگوی مشتری بهترینو
لوگوی مشتری بهترینو
لوگوی مشتری بهترینو
لوگوی مشتری بهترینو
لوگوی مشتری بهترینو
لوگوی مشتری بهترینو
لوگوی مشتری بهترینو
لوگوی مشتری بهترینو
لوگوی مشتری بهترینو
لوگوی مشتری بهترینو
آژانس‌های هواپیمایی در بهترینو

تا به حال نگاهی به رقبای خود در سایت «کجا» و بهترینو انداخته‌اید؟ آن‌ها با تبلیغات در این دو سایت مشتری جذب می‌کنند

۵ هزار آژانس مسافرتی در سایت «کجا» کسب‌وکارشان را ثبت کرده‌اند و آژانس خود را تبلیغ می‌کنند. سایت کجا یکی از پربازدیدترین و بهترین سایت‌هایی است که می‌توانید توسط آن مشتریان زیادی جذب و فروشتان را بیشتر کنید.

شما هم می‌توانید دیده شوید

وقت آن رسیده است که شما هم حرفه‌ای تبلیغ کنید و از رقبا جلو بزنید. سایت کجا می‌تواند افرادی که به دنبال بهترین و نزدیک‌ترین آژانس‌های هواپیمایی هستند را به مشتریان شما تبدیل کند.

چرا سایت «کجا» یکی از محبوب‌ترین راه‌های تبلیغات آژانس مسافرتی است؟

امکان ثبت کسب‌و‌کار در کمتر از ۵ دقیقه
جذب ۴۰۰۰۰ مشتری در ماه!
امکان دیده شدن در نتایج برتر گوگل
حضور بیش از ۵ هزار آژانس مسافرتی
تبلیغات آژانس مسافرتی

در سایت «کجا»، چگونه آژانس خود را تبلیغ کنیم؟

با ثبت‌نام رایگان در سایت «کجا»، آژانس مسافرتی شما در کلیدواژه‌ها و مناطق مرتبط با شما نمایش داده می‌شود (مثل بهترین آژانس مسافرتی در تهرانپارس). برای جذب مشتری بیشتر و تبلیغات موفق، پیشنهاد می‌کنیم طرح‌های عضویت ویژه سایت «کجا» را بررسی کنید.

مرحله ۱ ثبت نام در بهترینو - ثبت کسب‌وکار
1.

ثبت رایگان آژانس

 • با ثبت رایگان در کمتر از ۵ دقیقه و تکمیل اطلاعات آژانس هواپیمایی خود می‌توانید یک صفحه اختصاصی در سایت «کجا» و یک پنل مدیریت داشته باشید و رایگان تبلیغ کنید.

مرحله ۲ ثبت‌نام در بهترینو - خرید عضویت
2.

دریافت عضویت ویژه

 • با خرید عضویت ویژه سایت «کجا» می‌توانید تیک آبی (نماد اعتماد سایت «کجا») دریافت و بی‌نهایت کلیدواژه انتخاب کنید تا در نتایج جست‌وجوی بیشتری نمایش داده شوید.

مرحله ۳ ثبت‌نام در بهترینو - خرید عضویت
3.

خرید تبلیغات کلیکی

 • با خرید تبلیغات کلیکی آژانس مسافرتی شما در نتایج برتر جست‌وجو سایت «کجا» قرار می‌گیرد و در محدوده‌های اطراف هم نمایش داده می‌شوید.

مرحله ۱ ثبت نام در بهترینو - ثبت کسب‌وکار
1.

ثبت رایگان آژانس

 • با ثبت رایگان در کمتر از ۵ دقیقه و تکمیل اطلاعات آژانس هواپیمایی خود می‌توانید یک صفحه اختصاصی در سایت «کجا» و یک پنل مدیریت داشته باشید و رایگان تبلیغ کنید.

مرحله ۲ ثبت‌نام در بهترینو - خرید عضویت
2.

دریافت عضویت ویژه

 • با خرید عضویت ویژه سایت «کجا» می‌توانید تیک آبی (نماد اعتماد سایت «کجا») دریافت و بی‌نهایت کلیدواژه انتخاب کنید تا در نتایج جست‌وجوی بیشتری نمایش داده شوید.

مرحله ۳ ثبت‌نام در بهترینو - خرید عضویت
3.

خرید تبلیغات کلیکی

 • با خرید تبلیغات کلیکی آژانس مسافرتی شما در نتایج برتر جست‌وجو سایت «کجا» قرار می‌گیرد و در محدوده‌های اطراف هم نمایش داده می‌شوید.

۷ ایدهٔ خلاقانه برای تبلیغات آژانس‌های مسافرتی

اگر شما یک آژانس هواپیمایی و مسافرتی دارید و برای فروش و جذب مشتری هنوز متکی بر تبلیغات سنتی هستید، باید به شما بگوییم که از رقبایتان بسیار عقب هستید! می‌توان به جرات گفت صنعت سفر و گردشگری از صنایعی است که بیشترین سود را از بازاریابی دیجیتال دارد و همین موضوع باعث می‌شود تا اهمیت استفاده از تبلیغات آنلاین را بیش از پیش درک کنید. در ادامهٔ این بخش چند ایده در رابطه با بازاریابی آنلاین و تبلیغات آژانس‌های مسافرتی به شما پیشنهاد می‌کنیم.

تبلیغات آژانس‌های مسافرتی

۱.  آژانس هواپیمایی خود را در سایت «کجا» ثبت و تبلیغ کنید

به دنبال جذب مشتری هستید؟ بسیار عالی ! از قضا مشتری‌ها هم به‌دنبال  شما هستند. همان‌طور که شما هر روز به راه‌های متفاوت برای جذب مشتری فکر می‌کنید مشتری‌ها هم در اینترنت به دنبال آژانس‌های مسافرتی می‌گردند. اگر آژانس هواپیمایی خود را در سایت «کجا» ثبت کنید، سایت «کجا» آن را به مشتریان نشان می‌دهد.

برای مثال اگر کسی سرچ کند : 

"بهترین آژانس مسافرتی در سعادت آباد"

گوگل به آن‌ها سایت «کجا» را نمایش می‌دهد. آن‌ها وارد سایت «کجا» می‌شوند و این امکان را دارند که آژانس‌های مسافرتی مختلف را ببینند و‌ نظرات کاربران را بخوانند. بعد می‌توانند از طریق آدرس، وب‌سایت و سایر راه‌های ارتباطی با آژانس مسافرتی مدنظرشان ارتباط بگیرند. در نهایت هم تبدیل به مشتری آژانس منتخب خود می‌شوند.

اگر شما هم آژانس گردشگری دارید، می‌توانید آژانس‌تان را در سایت «کجا» به رایگان ثبت کنید تا در رتبه‌های بالای گوگل دیده شوید.

۲. وبسایت مخصوص خودتان را داشته باشید

بسیاری از ایده‌های تبلیغاتی که دارید را می‌توانید در سایت شخصی خودتان پیاده سازی کنید. طراحی سایت، یکی از بهترین راه‌های تبلیغات برای آژانس‌های گردشگری است. برای دیگر صنعت‌ها شاید طراحی یک وبسایت زیبا کمی سخت باشد اما در بخش گردشگری تنها استفاده از تصاویر زیبای مکان‌های دیدنی کافی‌ست تا گرافیک چشم‌گیری برای سایت خود ایجاد کنید.

برای این کار نیاز به دانش برنامه‌نویسی ندارید. کافی است به یک سایت ساز مثل ویترین مراجعه کنید و در چند دقیقه یک سایت اختصاصی برای خودتان بسازید.

انتشار محتوای به روز در وبسایت‌تان خیلی به شما کمک می‌کند. مثلا می‌توانید هر هفته یک مقصد گردشگری پرطرفدار را در سایت‌تان معرفی کرده و راهنمای کامل و جامع سفر به آن‌جا را بنویسید. با این کار، هم برای تورهای مسافرتی خود تبلیغ انجام داده‌اید، هم سئوی سایت شما به طرز باورنکردنی بهبود پیدا می‌کند و در نتایج گوگل در رتبه‌های بالاتر نشان داده می‌شوید.‌ حتی می‌توانید هر هفته چند آفر ویژه در سایت‌تان قرار دهید و به مشتریانتان بگویید اگر می‌خواهند از تخفیفات ویژه جا نمانند هر هفته به سایت شما سر بزنند. می‌بینید؟ با ساخت وبسایت دست شما کاملا باز است و می‌توانید از بی نهایت ایده برای تبلیغات آنلاین‌تان استفاده کنید.

نکته :

پیشنهاد می‌کنیم سایت خود را برای تبلیغات اینترنتی به یک پلتفرم تبلیغاتی مثل یکتانت، مدیااد یا تپسل متصل کنید. از این طریق می‌توانید تبلیغ آژانس هواپیمایی‌تان را به مشتریان آنلاین بیشتری نشان دهید و تورهای خود را سریع‌تر بفروشید.

۳. با مشتریان فعلی‌تان ارتباط موثرتری برقرار کنید

می‌خواهید بدون کوچک‌ترین هزینه‌ای مشتری جدید جذب کنید؟! پس حتما سعی کنید مشتریان فعلی خود را راضی نگه دارید و بهترین خدمات را به آن‌ها عرضه کنید. مشتریان فعلی‌تان سرمایهٔ آژانس شما هستند. علاوه بر این که می‌توانید با وفادارسازی آن‌ها از طریق نرم افزار باشگاه مشتریان و ارائه پیشنهادات ویژه آن‌ها را ترغیب به خرید دوباره کنید،‌ می‌توانید آن‌ها را تشویق کنید نظراتشان را درباره آژانس گردشگری شما با دوستان و آشنایان خود در میان بگذارند. از این طریق می‌توانید با استفاده از تکنیک بازاریابی دهان به دهان به راحتی برای آژانس مسافرتی‌تان مشتری جدید جذب کنید.

نکته:

در بهترینو هم هر چه تعداد نظرات صفحه کسب‌وکار شما بیشتر باشد، شانس قرار گرفتن شما در نتایج برتر بیشتر می‌شود.برای راهنمایی مشتریان به ثبت نظر در صفحه آژانس مسافرتی خود در بهترینو، از QRکدی که در پنل مدیریت برای شما قرار دادیم استفاده کنید.

۴. پیامک ارسال کنید

یکی از ارزان‌ترین روش‌های تبلیغاتی ارسال پیامک است. خوبی این روش این است که شما از طریق ارسال پیامک می‌توانید با آن دسته از مخاطبان‌تان هم که خیلی با دنیای وب آشنایی ندارند و احتمالا تبلیغات آژانس مسافرتی شما را در فضای آنلاین نمی‌بینند، در ارتباط باشید. حتما برایتان پیش آمده است که ظرفیت بعضی از تورهایتان پر نشده و این در حالی‌ست که زمان زیادی به پرواز هواپیما نمانده است. این بهترین موقع است تا با ارسال پیامک به مشتریان‌تان، تورهای لحظه آخری خود را به آن‌ها اطلاع دهید و بلیط‌های باقیمانده را در کمترین زمان بفروشید.

الزامی ندارد فقط زمانی که می‌خواهید تبلیغ انجام دهید یا تورهای خود را بفروشید به مشتریان‌تان پیامک دهید. می‌توانید از پیامک استفاده‌های ویژه دیگری هم داشته باشید و از آن برای عمیق‌تر کردن ارتباط‌تان با مخاطبان استفاده کنید. مثلا می‌توانید برایشان پیامک نظرسنجی ارسال کنید و میزان رضایتشان را درباره کیفیت خدمات و تورهایی که برگزار کردید جویا شوید. این کار باعث می‌شود مشتریان احساس کنند نظراتشان برای شرکت هواپیمایی شما ارزشمند است. می‌توانیم بگوییم شما با این کار در واقع با یک تیر دو نشان می‌زنید! هم متوجه نقاط قوت و ضعف آژانس مسافرتی‌تان شده و هم به عنوان یک برند در ذهن مشتریانتان ماندگار می‌شوید.

نکته:

 شما می‌توانید از پنل پیامکی نرم‌ افزار باشگاه مشتریان دوباره برای اطلاع رسانی و تبلیغ تورهای خود استفاده کنید و برای مشتریان vip خودتان SMS‌های حاوی اعتبار هدیه و کد تخفیف ارسال کنید.

۵. صفحه اینستاگرام را فراموش نکنید

طبق آمارهای منتشر شده یک میلیارد کاربر فعال، ماهانه از اینستاگرام استفاده می‌کنند و امروزه اینستاگرام در بین ۵ پلتفرم محبوب دنیا قرار دارد. اگر صفحهٔ اینستاگرام ندارید پیشنهاد می‌کنیم حتما یک صفحه بسازید و در آن شروع به فعالیت کنید. می‌توانید محبوب‌ترین مقاصد گردشگری را در قالب پست‌های چند اسلایدی به کاربران معرفی کنید. از استوری اینستاگرام می‌توانید برای تبلیغ تورهای داخلی یا خارجی استفاده کنید و لینک خرید بلیت را هم مستقیما در همان‌جا قرار دهید. در پست‌های مختلف درباره خدمات متنوعی که ارائه می‎دهید صحبت کنید و از مخاطبان‌تان بخواهید اگر از خدمات آژانس هواپیمایی شما استفاده کرده‌اند، در بخش کامنت‌ها نظراتشان را بنویسند. اینستاگرام بستر بسیار مناسبی برای تبلیغات آژانس‌های گردشگری و جذب مشتری است. از آن بیشترین بهره را ببرید.

۶. اینفلوئنسر مارکتینگ انجام دهید

یکی از مزایای داشتن صفحهٔ اینستاگرام همین بحث اینفلوئنسر مارکتینگ است. اینفلوئنسرها افرادی هستند که تاثیر زیادی بر مخاطبان‌شان دارند و بیزینس‌ها برای تبلیغ محصول یا خدمات‌شان با آن‌ها همکاری می‌کنند. اگر صفحه‌ی اینستاگرام دارید، اینفلوئنسرها می‌توانند یک پل ارتباطی میان شما و مخاطبان‌تان باشند. با توجه به بودجه و امکاناتی که دارید می‌توانید با چند اینفلوئنسر همکاری کرده و آژانس مسافرتی خود را تبلیغ کنید.

نکته:

لطفا توجه داشته باشید که صرفا بالا بودن تعداد فالوور معیار خوبی برای همکاری با یک اینفلوئنسر نیست. توصیه می‌کنیم با اشخاصی همکاری کنید که در زمینهٔ خدمات شما ( سفر، گردشگری و ...) فعالیت می‌کنند چون احتمال اینکه دنبال‌کننده‌های این اشخاص تبدیل به مشتریان شما شوند بالاتر است. 

۷. تراکت پخش کنید

تا این‌جا با روش‌های تبلیغات آژانس گردشگری در فضای آنلاین آشنا شدید. اما اگر می‌خواهید از این فراتر بروید و در فضای افلاین هم حضوری جدی و موثر داشته باشید، می‌توانید از چاپ تراکت استفاده کنید. پخش تراکت می‌تواند یکی از راه‌های جذب مشتری برای آژانس مسافرتی شما باشد. می‌توانید در محله‌های اطراف تراکت پخش کنید تا در محدوده‌ای که کار می‌کنید کاملا شناخته شوید. البته این به شرطی است که تراکت‌های خود را به شیوه‌ای خلاقانه و زیبا طراحی کنید تا بیشترین اثرگذاری را روی مخاطب داشته باشند.

 تبلیغات در سایت «کجا» چه مزایایی دارد و چگونه به آژانس هواپیمایی شما کمک می‌کند؟

پلتفرم سایت «کجا» بانک اطلاعاتی از بهترین کسب‌وکار‌ها در حوزه‌های گوناگون از جمله آژانس هواپیمایی و مسافرتی است و به کاربران کمک می‌کند تا خدمات مورد نیاز خود را در سریع‌ترین زمان ممکن پیدا کنند. صاحبان آژانس‌های هواپیمایی نیز می‌توانند با ثبت اطلاعاتی از جمله آدرس، تلفن، آدرس شبکه‌های اجتماعی و ... به بهتر دیده شدن کسب‌وکار خود کمک‌ کنند.

دیده شدن کسب‌وکارها در گوگل با بهترینو

در صفحه اول گوگل دیده می‌شوید

با ثبت‌نام در سایت «کجا»، حتی بدون داشتن وب‌سایت و پرداخت هزینه برای سئو یا تبلیغات در گوگل، در بالاترین نتایج گوگل نمایش داده می‌شوید.

دیده شدن اطلاعات تماس کسب‌وکارها در بهترینو

اطلاعات تماس خود را در معرض دید مشتریان قرار می‌دهید

در بهترینو با ایجاد صفحه اختصاصی کسب‌وکارتان، مشتریان تمام اطلاعات تماس شما را از جمله آدرس، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و ... می‌بینند.

رشد کسب‌وکارها در بهترینو

برای رشد کسب‌وکارتان برنامه‌ریزی می‌کنید

با استفاده از پنل مدیریت کسب‌وکار سایت «کجا»، اطلاعات مربوط به تعداد بازدیدهای مشتریان، تماس‌ها و ... را می‌بینید و مسیر رشد کسب‌وکار خود را می‌چینید.

دیده شدن کسب‌وکارها در گوگل با بهترینو

در صفحه اول گوگل دیده می‌شوید

با ثبت‌نام در سایت «کجا»، حتی بدون داشتن وب‌سایت و پرداخت هزینه برای سئو یا تبلیغات در گوگل، در بالاترین نتایج گوگل نمایش داده می‌شوید.

دیده شدن اطلاعات تماس کسب‌وکارها در بهترینو

اطلاعات تماس خود را در معرض دید مشتریان قرار می‌دهید

در بهترینو با ایجاد صفحه اختصاصی کسب‌وکارتان، مشتریان تمام اطلاعات تماس شما را از جمله آدرس، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و ... می‌بینند.

رشد کسب‌وکارها در بهترینو

برای رشد کسب‌وکارتان برنامه‌ریزی می‌کنید

با استفاده از پنل مدیریت کسب‌وکار سایت «کجا»، اطلاعات مربوط به تعداد بازدیدهای مشتریان، تماس‌ها و ... را می‌بینید و مسیر رشد کسب‌وکار خود را می‌چینید.

آموزش تبلیغات آژانس هواپیمایی با سایت «کجا»

با ساز و کار سایت «کجا» و انواع روش‌هایی که می‌توانید در سایت «کجا» دیده شوید، بیشتر آشنا شوید.

آیا ثبت آژانس مسافرتی در سایت «کجا» رایگان است؟

بله، شما می‌توانید بدون پرداخت هزینه، کسب‌وکار خود را در سایت «کجا» ثبت کنید. با تکمیل اطلاعات کسب‌وکار، افرادی که در محدوده‌ شما در جست‌وجوی آژانس مسافرتی هستند، با آژانس شما آشنا می‌شوند و از طریق راه‌های ارتباطی شما را پیدا می‌کنند.

البته طرح‌های عضویت ویژه سایت «کجا» یا تبلیغات کلیکی هزینه مجزا دارند و در صورت تمایل برای بهتر دیده شدن کسب‌وکارتان می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

اولویت نمایش آژانس‌های مسافرتی در سایت «کجا» چگونه است؟

عوامل تاثیرگذار در رتبه‌بندی‌های سایت «کجا» شامل نزدیک بودن به محدوده، تکمیل بودن اطلاعات کسب‌وکار و ‌ بیشتر بودن تعداد کامنت‌ها می‌شوند.
در صورتی که در صفحه‌‌ای تبلیغات کلیکی فعال باشد، دو رتبه اول به‌صورت چرخشی در اختیار کسب‌وکارهایی که تبلیغات کلیکی فعال در آن محدوده داشته باشند، قرار می‌گیرد.

چگونه می‌توان در سایر محله‌ها هم توسط تبلیغات بهترینو مشتری جذب کرد؟

با افزایش هزینه‌ هر کلیک می‌توانید محدوده‌ نمایش تبلیغات کلیکی خود را افزایش دهید.
(این محدوده به‌صورت پیش‌فرض معادل ۳ کیلومتر است).

نکته: در نظر داشته باشید هرچه در محدوده‌ دورتری نمایش داده شوید هزینه‌ی هر کلیک برای شما بیشتر خواهد بود. در‌نتیجه هنگام تعیین محدوده‌ نمایش به این مسئله فکر کنید که دیده شدن در محله‌های دورتر ارزش پرداخت هزینه‌ی بیشتر را دارد؟

در زمان رقابت بین چند کسب‌وکار، چند عامل بر جایگاه شما اثرگذار است. فاصله، هزینه‌ی کلیک و داشتن عضویت.

 • هرچه هزینه‌ی کلیک شما بیشتر باشد شانس بیشتری برای بالاتر دیده شدن دارید.

 • هرچه کسب‌وکار شما به محله‌ی مورد جست‌وجوی مشتری نزدیک‌تر باشد، شانس بیشتری برای بالاتر دیده شدن دارید.

 • در صورتی که به لحاظ فاصله و هزینه‌ی کلیک، دارای شرایط یکسانی با رقبا باشید، داشتن عضویت، شانس شما را برای بالاتر دیده شدن بیشتر می‌کند.

 • تبلیغات کلیکی در سایت «کجا» چه مزیت‌هایی برای آژانس‌های مسافرتی دارد؟

  تبلیغات کلیکی در سایت «کجا» از دو راه باعث افزایش بازدید کسب‌وکار شما می‌شود:

  ۱. کسب‌وکار شما در جایگاهی بالاتر از بقیه‌ کسب‌وکارها نمایش داده می‌شود.

  ۲. با استفاده از خدمات تبلیغات سایت «کجا» می‌توانید کسب‌وکار خود را در صفحات بیشتری به نمایش بگذارید.

   

  (به‌طور مثال اگر شما یک آژانس مسافرتی در میدان ولیعصر داشته باشید، می‌توانید با تنظیم شعاع تبلیغات خود در محدوده‌ی میدان ونک یا میدان پاستور هم دیده شوید.)

   

  در صورت تمام‌شدن شارژ تبلیغات‌ شما، "تبلیغات کلیکی" کسب‌وکار شما دیگر نمایش داده نمی‌شود. اما پروفایل کسب‌وکار شما همچنان در جست‌وجوی کاربران دیده می‌شود. (همانطور که می‌دانید تعداد صفحاتی که در آن دیده می‌شوید به نوع عضویت و تعداد کلیدواژه‌های شما وابسته است).

   

  پرسش‌های متداول

  ثبت‌نام در بهترینو چقدر طول می‌کشه؟

  کمتر از ۵ دقیقه! کافیه همین الان «رایگان شروع کنید» رو بزنید و ثبت‌نامتون رو انجام بدید و مشخصات کسب‌وکارتون رو در پنل مدیریت تکمیل کنید.

  چطور می‌تونم تاثیر سایت «کجا» بر کسب‌وکارم رو بسنجم؟

  سایت «کجا» به شما پنل مدیریت کسب‌وکار ارائه می‌کنه. به کمک این پنل به ازای هر تماسی که مشتری‌های شما از طریق سایت «کجا» با شما بگیرن، یه پیامک برای شما ارسال می‌شه. همچنین در پنل مدیریت می‌تونید تعداد تماس‌ها، مسیریابی‌ها، بازدید از صفحه کسب‌وکار خودتون و اطلاعات تکمیلی دیگه رو ببینید.

  چطور در رتبه‌های برتر سایت «کجا» قرار بگیرم؟

  اولویت نمایش در سایت «کجا» با کسب‌وکارهایی هست که طرح عضویت ویژه دارن. تکمیل بودن اطلاعات پروفایل شما و تعداد نظراتی که مشتریان برای شما ثبت کرده‌ن هم امتیاز داره.

  بعد از ثبت‌نام در بهترینو، با چه کلمه‌هایی در سرچ گوگل دیده می‌شم؟

  کسب‌وکار شما می‌تونه با کلیدواژه‌های پراستفاده‌ مربوط به حوزه فعالیت خودتون که در پنل مدیریت وارد می‌کنید، در گوگل هم نمایش داده بشه.

  کسب‌وکارها در بهترینو ماهانه توسط بیش از ۵ میلیون مشتری دیده می‌شوند