You need to enable JavaScript to run this app.

تبلیغات رستوران با بهترینو

کسب‌وکارها در بهترینو هر ماه توسط بیش از 5,000,000 مشتری دیده می‌شوند. شما هم دیده شوید.

تبلیغات رستوران
رستوران‌ها در بهترینو

تا به حال نگاهی به رقبای خود در بهترینو انداخته‌اید؟ آن‌ها با بهترینو مشتری جذب می‌کنند

۱۹ هزار رستوران در بهترینو کسب‌وکارشان را ثبت کرده‌اند آن را تبلیغ می‌کنند. بهترینو یکی از پربازدیدترین و بهترین سایت‌هایی که است که می‌توانید توسط آن مشتریان زیادی جذب و فروشتان را بیشتر کنید.

شما هم می‌توانید دیده شوید

وقت آن رسیده است که شما هم حرفه‌ای تبلیغ کنید و از رقبا جلو بزنید. بهترینو می‌تواند افرادی که به دنبال بهترین و نزدیک‌ترین رستوران‌ها هستند را به مشتریان شما تبدیل کند.

رستوران و کافه

بهترینو یکی از بهترین روش‌های تبلیغ رستوران، کافه و فست‌فود

جذب ۲۲۰۰۰۰ مشتری در ماه!

در بهترینو ۱۹ هزار رستوران مانند شما فعال هستند. با ثبت رستوران، فست‌فود یا کافه خود در بهترینو، امکان تبلیغ آنلاین کسب‌وکار، نمایش مستقیم منوی دیجیتال خود به مشتریان و دریافت نظرات آن‌ها را پیدا می‌کنید.

در بهترینو، چگونه رستوران خود را تبلیغ کنیم؟

با ثبت‌نام رایگان در بهترینو، رستوران شما در کلیدواژه‌ها و مناطق مرتبط با شما نمایش داده می‌شود (مثل بهترین رستوران در طرشت). برای جذب مشتری بیشتر و تبلیغات موفق، پیشنهاد می‌کنیم طرح‌های عضویت ویژه بهترینو را بررسی کنید.

مرحله ۱ ثبت نام در بهترینو - ثبت کسب‌وکار
1.

ثبت رایگان رستوران

 • با ثبت رایگان و تکمیل اطلاعات رستوران خود می‌توانید یک صفحه اختصاصی در بهترینو و یک پنل مدیریت داشته باشید و رایگان تبلیغ کنید.

مرحله ۲ ثبت‌نام در بهترینو - خرید عضویت
2.

دریافت عضویت ویژه

 • با خرید عضویت ویژه بهترینو می‌توانید تیک آبی (نماد اعتماد بهترینو) دریافت و بی‌نهایت کلیدواژه انتخاب کنید تا در نتایج آن‌ها نمایش داده شوید.

مرحله ۳ ثبت‌نام در بهترینو - خرید عضویت
3.

خرید تبلیغات کلیکی

 • با خرید تبلیغات کلیکی، رستوران شما در نتایج برتر جست‌وجو بهترینو قرار می‌گیرد و محدوده‌های اطراف هم نمایش داده می‌شوید.

مرحله ۱ ثبت نام در بهترینو - ثبت کسب‌وکار
1.

ثبت رایگان رستوران

 • با ثبت رایگان و تکمیل اطلاعات رستوران خود می‌توانید یک صفحه اختصاصی در بهترینو و یک پنل مدیریت داشته باشید و رایگان تبلیغ کنید.

مرحله ۲ ثبت‌نام در بهترینو - خرید عضویت
2.

دریافت عضویت ویژه

 • با خرید عضویت ویژه بهترینو می‌توانید تیک آبی (نماد اعتماد بهترینو) دریافت و بی‌نهایت کلیدواژه انتخاب کنید تا در نتایج آن‌ها نمایش داده شوید.

مرحله ۳ ثبت‌نام در بهترینو - خرید عضویت
3.

خرید تبلیغات کلیکی

 • با خرید تبلیغات کلیکی، رستوران شما در نتایج برتر جست‌وجو بهترینو قرار می‌گیرد و محدوده‌های اطراف هم نمایش داده می‌شوید.

۲۱ ایده‌ برای تبلیغ کافه و رستوران

 

تبلیغ کافه و رستوران

 

در دنیایی که کافه‌ها و رستوران‌ها در هر گوشه و کنار خیابان‌ها به چشم می‌خورند، جذب مشتری و ماندن در میدان رقابت، کار آسانی نیست. دیگر روش‌های سنتی تبلیغات کارآمد نیستند و رستوران‌ها باید با ایده‌های نو و به‌روز، نظر مشتریان را به خود جلب کنند. با مطالعه این مقاله، صاحبان رستوران‌ها می‌توانند با اطلاعات به‌روز و ایده‌های نوآورانه در زمینه تبلیغات، گامی بلند در جهت جذب مشتریان بیشتر، افزایش فروش و ارتقای برند خود بردارند.

۱. ثبت و تبلیغ رستوران در بهترینو

فرض کنید خودتان می‌خواهید تصمیم بگیرید برای صرف یک وعده غذایی به یک رستوران سر بزنید. در لحظه هم جای خاصی به ذهنتان نمی‌رسد یا شاید هم بخواهید رستوران جدیدی را امتحان کنید. 

ولی چطور می‌توانید رستوران‌های اطراف خود را بشناسید و در بین آن‌ها بهترینشان را انتخاب کنید؟

اکثر افراد در این شرایط شروع به جست‌وجو در اینترنت می‌کنند. برای مثال سرچ می‌کنند: 

"بهترین رستوران در نواب"

گوگل به آن‌ها سایت بهترینو را نمایش می‌دهد. آن‌ها با وارد شدن به سایت بهترینو رستوران‌های مختلف را می‌بینند،‌ نظرات کاربران را می‌خوانند و به آدرس، وب‌سایت و سایر راه‌ها ارتباطی آن‌ها دسترسی پیدا می‌کنند. در نهایت هم تبدیل به مشتری رستوران منتخب خود می‌شوند.

اگر شما هم کافه یا رستوران دارید، می‌توانید از این روش تبلیغاتی استفاده و مشتریان زیادی جذب کنید. 

۲. برگزاری رویدادهای مختلف

معمولا افراد بیشتر به دلیل تفریح به کافه،‌ رستوران یا فست‌فودی‌ها می‌روند تا برای رفع گرسنگی! شما باید بتوانید این تفریح را برای آن‌ها پررنگ‌تر کنید. برخی از رویدادهایی که می‌توانید در رستوران خود با توجه به سبک آن و امکاناتی که در اختیار دارید برگزار کنید، شامل موارد زیر می‌شوند:

 • برگزاری موسیقی زنده
 • بازی‌های جمعی مثل مافیا
 • پخش فیلم یا سریال
 • تهیه و ارائه بورد گیم‌های مختلف
 • پخش فوتبال یا بازی‌های ورزشی مهم

 

تبلیغات رستوران

 

۳. تبلیغ از طریق پیامک

یکی از بهترین روش‌های تبلیغ رستوران، ارسال پیامک است. البته منظورمان پیامک‌های اعصاب خردکن و تبلیغاتی نیست که عاقبتشان به بخش اسپم پیام‌ها ختم می‌شود. شما می‌توانید از طریق باشگاه مشتریان به مشتریان قبلی خود که شما را می‌شناسند پیامی ارسال کنید و به آن‌ها کدتخفیف یا اعتبارات هدیه بدهید تا دوباره به رستوران شما بیایند. حتی می‌توانید از طریق سامانه‌های پیامکی به افرادی که در محدوده کافه رستوران شما هستند،‌ پیامکی با محتوای جذاب و خلاقانه متن تبلیغ کافه رستوران خود را ارسال کنید و آن‌ها را از روش‌های مختلف به سر زدن به کافه رستوران خود تشویق کنید.

شاید بپرسید که چه روش‌هایی؟‌ می‌توانید یک تخفیف ویژه را اطلاع کنید یا از آیتمی جذاب در منوی خود بگویید که قرار است با یک کد تخفیف آن را با قیمت پایین‌تری تهیه کنند.

۴. پخش تراکت

درست است که پخش تراکت روشی قدیمی است، اما چه کسی گفته است که روش‌های قدیمی دیگر به درد شما نمی‌خورند؟ پخش تراکت در صورت اجرای صحیح تا حد زیادی می‌تواند برای متن تبلیغ رستوران بیرون بر شما و جذب مشتری موثر واقع شود.

نکته: قرار دادن منوی رستوران همراه با قیمت در تراکت را فراموش نکنید.

۵. فود بلاگرها

احتمالا شما هم بلاگرهای فود را که به رستوران‎‌های مختلف می‌روند،‌ آیتم‌های منوی آن را امتحان می‌کنند و از آن‌ها عکس و فیلم به اشتراک می‌گذارند را دیده باشید. اکثر آن‌ها می‌توانند با شما همکاری کنند و رستوران شما را در صفحه پرمخاطب خود تبلیغ کنند. تنها کافی است که یک فود بلاگر معتبر پیدا کنید.

۶. طراحی سایت

درست است که می‌توانید در اپلیکیشن‌های سفارش غذا فعالیت کنید و سفارش‌های بیرون‌بر داشته باشید ولی آیا این که سایت خود را داشته باشید و بدون پرداخت پورسانت، آنلاین بفروشید بهتر نیست؟ این که مشتریان زمان جست‌وجوی رستوران برای سفارش غذای خود، رستوران شما را هم ببینید بهتر نیست؟

با طراحی سایت در واقع شعبه آنلاین رستوران خود را در دنیای وب افتتاح می‌کنید و بیشتر می‌فروشید.

۷. تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی

ممکن است این ایده کمی تکراری به نظر برسد ولی به قدری اهمیت دارد که دوباره و دوباره راجع به آن به شما یادآوری کنیم. در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام فعالیت کنید و از محیط رستوران و تک تک آیتم‌های منوی رستوران در آن محتوا بگذارید.

نکته: یکی دیگر از کارهای مفید در صفحه اینستاگرام رستوران شما این است که لینک منوی دیجیتال رستوران را در بیو صفحه قرار دهید.

 

تبلیغ رستوران در شبکه های اجتماعی

 

۸. تبلیغ از طریق مشتریان فعلی

مشتریان فعلی، گنج رستوران شما هستند. علاوه بر این که می‌توانید با وفادارسازی آن‌ها از طریق باشگاه مشتریان،‌ به آن‌ها دوباره و دوباره بفروشید،‌ می‌توانید از طریق این مشتریان، مشتری‌های جدید هم جذب کنید. به این صورت که آن‌ها را برای معرفی رستوران شما به دوستان و آشنایان خود تشویق کنید. چگونه؟ صد البته که از طریق در نظر گرفتن امتیازات، تخفیف، اعتبارات هدیه و … .

 برای این کار می‌توانید از QR کدی که در پنل مدیریت بهترینو برای شما قرار دادیم استفاده کنید و آن را روی میزها و جلوی چشم مشتریان بگذارید.

۹. ثبت در نقشه‌های آنلاین

یکی از راه‌های تبلیغات رستوران یا کافۀ شما ثبت موقعیت آن در نقشه‌های آنلاین است. با ثبت موقعیت خود در گوگل مپ، نشان، بله و … با هر بار جست‌وجوی رستوران در اطراف لوکیشن تعیین شده، کسب‌وکار شما به مخاطبان نشان داده می‌شود.

۱۰. استفاده از رپورتاژ

یکی از راه‌هایی که رستوران شما را به در فضای مجازی به دیگران معرفی می‌کند کمک گرفتن از رپورتاژ آگهی است. رپورتاژ آگهی مطلبی است که سایر سایت‌ها در خلال نوشته‌های خود در مورد رستوران شما منتشر می‌کنند. برای مثال شما می‌توانید از سایت میزبان بخواهید تا مطلبی در مورد غذای مناسب بیماران دیابتی تهیه نماید و در انتهای آن رستوران شما را به عنوان محلی مناسب برای سفارش این دست از غذاها به مخاطبان خود معرفی کند.

۱۱. تابلوی ورودی خاص و چشم‌گیر

تصور کنید شخصی گرسنه برای صرف ناهار در خیابان به دنبال رستوران باشد. به طور قطع تابلوی ورودی رستوران در جذب این مشتری تاثیر زیادی خواهد داشت. در واقع  اگر رستوران شما یک تابلوی چشم‌گیر و وسوسه کننده در بالای سر در خود داشته باشد، شانس جذب مشتری حضوری بالاتر خواهد رفت.

 

تبلیغ رستوران

 

۱۲.  ثبت نام در اسنپ فود

ثبت نام در پلتفرم اسنپ فود برای شما یک فرصت تبلیغات رستوران ویژه است. حتی اگر سفارش زیادی از طریق این برنامه نداشته باشید، همین‌که نام رستوران شما در بین رستوران‌های متنوع اسنپ فود به مشتری نشان داده می‌شود در آشناسازی او با مجموعۀ شما نقشی موثر خواهد داشت. پس ایدهٔ تبلیغات رستوران در اسنپ فود را از دست ندهید.

۱۳. قرار دادن منو در پیاده‌رو

بخش قابل توجهی از مشتریان رستوران‌ها دوست دارند از قیمت‌ها و منوی غذا، قبل از ورود به رستوران و ‌سفارش مطلع شوند. یک تختۀ سیاه و چند گچ رنگی می‌توانند در این راه به شما کمک کنند. منوی رستوران را با خطی خوش و رنگ‌های مختلف روی تختۀ سیاه بنویسید و گوشه‌ای از پیاده‌رو در معرض دید رهگذران قرار دهید. اگر کمی خلاقیت را هم چاشنی تبلیغات رستوران خود کنید می‌توانید به نتیجه‌بخش بودن این ترفند امیدوارتر باشید. مثلا هر روز پیامی ویژه را برای مخاطبان خود در بالای تخته بنویسید.

۱۴. ارائۀ منوی اقتصادی به شرکت‌ها و سازمان‌ها

اگر دوست دارید یک مشتری سازمانی در بین مشتریان خود داشته باشید، منوی اقتصادی طراحی کنید. در این منو می‌توانید از حجم یا دورچین غذا کم کنید و به همان میزان قیمت را پایین بیاورید. البته هیچ‌وقت برای کم کردن قیمت کیفیت را قربانی نکنید. زیرا این‌کار در بلند مدت نتیجۀ عکس روی کسب‌وکار شما خواهد گذاشت و مشتریان خود را از دست خواهید داد. شما می‌توانید منوی خود را از طریق روابط عمومی، دبیرخانه یا مسئول خرید به سازمان معرفی کنید.

۱۵. طراحی اتاق بازی کودکان

پدر و مادرهای زیادی وجود دارند که به دنبال فضایی هستند که هم بتوانند غذا بخورند و هم کودکانشان آزادانه بازی کنند. اضافه کردن یک اتاق بازی، یک استخر توپ یا چند تاب کوچک به فضای رستوران، می‌تواند این دسته از خانواده‌ها را به مشتریان ثابت کسب‌وکار شما تبدیل کند. علاوه‌بر این اضافه کردن بسته‌های غذای کودک به منو نیز روشی خلاقانه برای جذب مشتری است.

۱۶. قرار دادن کتاب‌خانه در محیط کافه

بسیاری از مشتری‌ها ترجیح می‌دهند زمان صرف یک فنجان چای یا قهوه چند ورق کتاب نیز بخوانند. شما می‌توانید یک کتاب‌خانۀ کوچک، پر از کتاب‌های روز و معروف دنیا در کافۀ خود قرار دهید و مشتری‌های کتاب‌خوان را برای همیشه مهمان خود نمایید.

۱۷. کمک گرفتن از گوگل ادز

یکی از بهترین روش‌های تبلیغ کسب و کار، نمایش آن در نتایج جست‌وجوی گوگل است. با استفاده از گوگل ادز در صدر نتایج جست‌وجوی گوگل باقی خواهید ماند. کلمات کلیدی مورد نظر خود را در گوگل ادز وارد کنید تا کاربران با جست‌وجوی این کلمات کلیدی به رستوران یا کافۀ شما برسند. این روش یکی از روش‌های متداول در جذب مشتری آنلاین است.

۱۸. تبلیغ روی بیلبوردهای تبلیغاتی

هرچند هزینۀ این نوع از تبلیغ بالاست اما بازدهی آن نیز به نحو شگفت‌انگیزی بالا خواهد بود. یکی از بهترین راه‌های معرفی خود به تعداد زیادی از مشتریان بالقوه همین کمک گرفتن از بیلبوردهای تبلیغاتی است. برای این‌که با حداقل هزینه، بیشترین بهره‌برداری را از این روش ببرید، بیلبوردهایی را انتخاب کنید که در محل رستوران شما قرار گرفته اند و فاصلۀ کمی با آن دارند.

 

تبلیغ رستوران بیرون بر

 

۱۹. کمک گرفتن از میز تست غذا

مزۀ غذای شما می‌تواند بهترین تبلیغ برای جذب مشتری باشد. شما باید از هر راهی که می‌توانید مشتری‌ها را با مزۀ غذای خود آشنا کنید. قرار دادن یک میز تست در جلوی مجموعه و ارائۀ لقمه‌های کوچک غذا ایده‌ای جالب برای تبدیل رهگذران به مشتری است. برای مثال اگر صاحب یک فست فود هستید، تکه‌های کوچک پیتزا یا هات داگ انتخاب‌های خوبی برای قرار گرفتن روی میز تست هستند.

۲۰. ارائۀ منوهای خاص

شما می‌توانید در کنار منوی روتین و معمولی رستوران خود منوهای خاص تغذیه‌ای نیز قرار دهید. برای مثال خوراکی‌های بدون گلوتن یا لاکتوز را به سرویس‌دهی خود اضافه کنید. با این‌کار خواهید دید که چقدر زود افراد با نیازهای خاص مجموعۀ شما را پیدا می‌کنند و به مشتریان همیشگی شما تبدیل می‌شوند.

۲۱. تبلیغات رستوران در روزنامه‌های محلی

در بسیاری از شهرهای کوچک یا محلات شهرهای بزرگ روزنامه‌های محلی و مربوط به همان منطقه توزیع می‌شود. برای مثال روزنامه همشهری هر هفته در ضمیمه‌ای با نام همشهری محله به معرفی و رفع معضلات یکی از مناطق استان تهران می‌پردازد. شما می‌توانید برای تبلیغات رستوران خود به روزنامه‌های محل استقرار رستوران تبلیغ بدهید.

نمونه تبلیغ رستوران

تبلیغات نقش بسیار مهمی در موفقیت رستوران‌ها دارد. برای جذب مشتری و ماندگاری در ذهن آن‌ها، استفاده از متن‌های جذاب و متنوع ضروری است. در اینجا چند نمونه تبلیغات رستورانی برای انواع مختلف رستوران‌ها آورده شده است:

 

نمونه تبلیغ رستوران

 

متن تبلیغ رستوران

 1. طعم‌های اصیل ایرانی در رستوران [نام رستوران]!
 2. به دنیای مدیترانه در رستوران [نام رستوران] سفر کنید!

 

متن تبلیغ رستوران سنتی

 1. سفر در تاریخ با طعم‌های اصیل ایرانی! رستوران سنتی [نام رستوران]
 2. فضایی گرم و صمیمی، یادآور حس و حال خانه‌های مادربزرگ!  [نام رستوران]

 

متن تبلیغ کافه رستوران

 1. لحظات شیرین زندگی در کافه رستوران [نام کافه رستوران]!
 2. عصرانه‌ای دلچسب در کافه رستوران [نام کافه رستوران]!

 

متن تبلیغ رستوران بیرون بر

1. غذای خود را در سریع‌ترین زمان ممکن از رستوران [نام رستوران] سفارش دهید!
2. وقت کافی برای آشپزی ندارید؟ نگران نباشید! رستوران [نام رستوران] با سرویس بیرون‌بر سریع و مطمئن، غذای مورد علاقه شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما تحویل می‌دهد.

تبلیغات در بهترینو چه مزایایی دارد و چگونه به رستوران شما کمک می‌کند؟

پلتفرم بهترینو بانک اطلاعاتی از بهترین کسب‌وکار‌ها در حوزه‌های گوناگون از جمله رستوران است و به کاربران کمک می‌کند تا خدمات مورد نیاز خود را در سریع‌ترین زمان ممکن پیدا کنند. صاحبان رستوران‌ها نیز می‌توانند با ثبت اطلاعاتی از جمله آدرس، تلفن، تصویر، آدرس شبکه‌های اجتماعی و ... به بهتر دیده شدن کسب‌وکار خود کمک‌ کنند.

دیده شدن رستوران‌ها در گوگل

در صفحه اول گوگل دیده می‌شوید

با ثبت‌نام در بهترینو، حتی بدون داشتن وب‌سایت و پرداخت هزینه برای سئو یا تبلیغات در گوگل، در بالاترین نتایج گوگل نمایش داده می‌شوید.

دیده شدن اطلاعات تماس رستوران‌ها

اطلاعات تماس خود را در معرض دید مشتریان قرار می‌دهید

در بهترینو با ایجاد صفحه اختصاصی کسب‌وکارتان، مشتریان تمام اطلاعات تماس شما را از جمله آدرس، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و ... می‌بینند.

رشد رستوران‌ها

برای رشد کسب‌وکارتان برنامه‌ریزی می‌کنید

با استفاده از پنل مدیریت کسب‌وکار بهترینو، اطلاعات مربوط به تعداد بازدیدهای مشتریان، تماس‌ها و ... را می‌بینید و مسیر رشد کسب‌وکار خود را می‌چینید.

دیده شدن رستوران‌ها در گوگل

در صفحه اول گوگل دیده می‌شوید

با ثبت‌نام در بهترینو، حتی بدون داشتن وب‌سایت و پرداخت هزینه برای سئو یا تبلیغات در گوگل، در بالاترین نتایج گوگل نمایش داده می‌شوید.

دیده شدن اطلاعات تماس رستوران‌ها

اطلاعات تماس خود را در معرض دید مشتریان قرار می‌دهید

در بهترینو با ایجاد صفحه اختصاصی کسب‌وکارتان، مشتریان تمام اطلاعات تماس شما را از جمله آدرس، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و ... می‌بینند.

رشد رستوران‌ها

برای رشد کسب‌وکارتان برنامه‌ریزی می‌کنید

با استفاده از پنل مدیریت کسب‌وکار بهترینو، اطلاعات مربوط به تعداد بازدیدهای مشتریان، تماس‌ها و ... را می‌بینید و مسیر رشد کسب‌وکار خود را می‌چینید.

کسب‌وکارها درباره بهترینو چه می‌گویند؟

عکس خانم ایوزی - مشتری بهترینو

کارمن ایوزی

سالن زیبایی دریم

ممنون از بهترینو که باعث شد تعداد مشتری‌های سالن دریم به شکل چشمگیری بیشتر شوند. در دنیای امروز وقت طلاست و همه دنبال نزدیک‌ترین و بهترین بیزینس‌ها هستند. سایت بهترینو شرایطی را فراهم کرده که آدم‌ها در کمتر از چند دقیقه بتوانند بیزینس مورد نظرشان را پیدا کنند.

عکس خانم نذیری - مشتری بهترینو

الهام نذیری

سالن زیبایی الهام نذیری

تبلیغات پیامکی و پخش بروشور هزینه زیاد و بازده کمی داشتند، با بهترینو توانستیم در مدت کوتاهی با هزینه کم، مشتریان زیادی جذب کنیم و هم‌چنان پس از دو سال، مشتریان با یک سرچ ساده سالن ما را دیده و به ما مراجعه می‌کنند.

عکس خانم علی نواز - مشتری بهترینو

مینا علی نواز

مرکز زیبایی و تناسب اندام لبخند

بهترینو به کسانی که دنبال مرکز زیبایی و لیزر در منطقه ما هستند کمک کرده تا راحت‌تر با مرکز ما آشنا شوند. در این ۵ ماه که تبلیغ خودمان را به سایت بهترینو داده‌ایم، هم مشتری‌های محلی و هم مشتری‌های غیر محلی ما بیشتر شده است.

عکس خانم مردانی - مشتری بهترینو

خانم مردانی

سالن زیبایی ژیلا بیوتی

با پیشنهاد دوستان با بهترینو آشنا شدم. کمک زیادی به دیده شدن کسب‌وکارم کرده است و پشتیبانی خوبی دارد.

آموزش تبلیغات رستوران با بهترینو

با ساز و کار بهترینو و انواع روش‌هایی که می‌توانید در بهترینو دیده شوید، بیشتر آشنا شوید.

آیا ثبت رستوران در بهترینو رایگان است؟

بله، شما می‌توانید بدون پرداخت هزینه، رستوران، کافه، فست‌فود، کترینگ و … خود را در بهترینو ثبت کنید.

با تکمیل اطلاعات کسب‌وکار، افرادی که در محدوده‌ شما در جست‌وجوی رستوران هستند، با کسب‌‎وکار شما آشنا می‌شوند و از طریق راه‌های ارتباطی شما را پیدا می‌کنند.

در صورتی که بخواهید جزو نفرات اول نتایج جست‌وجوی افراد باشید،‌ می‌توانید با پرداخت هزینه از تبلیغات کلیکی رستوران بهترینو استفاده کنید.

اولویت نمایش رستوران‌ها و کافه‌ها در بهترینو چگونه است؟

عوامل تاثیرگذار در رتبه‌بندی‌های بهترینو شامل نزدیک بودن به محدوده، تکمیل بودن اطلاعات رستوران و ‌ بیشتر بودن تعداد کامنت‌ها می‌شوند.

در صورتی که در صفحه‌‌ای تبلیغات کلیکی فعال باشد، دو رتبه اول به‌صورت چرخشی در اختیار رستوران‌هایی که تبلیغات کلیکی فعال در آن محدوده داشته باشند، قرار می‌گیرد.

تبلیغات کلیکی در بهترینو چه مزیت‌هایی برای رستوران‌ها دارد؟

تبلیغات کلیکی در بهترینو از دو راه باعث افزایش بازدید صفحه رستوران شما می‌شود:

۱. رستوران شما در جایگاهی بالاتر از سایر رستوران‌ها نمایش داده می‌شود.

۲. با استفاده از خدمات تبلیغات بهترینو می‌توانید رستوران خود را در صفحات بیشتری به نمایش بگذارید.

(به‌طور مثال اگر شما یک رستوران در میدان ولیعصر داشته باشید، می‌توانید با تنظیم شعاع تبلیغات خود در محدوده‌ی میدان ونک یا میدان پاستور هم دیده شوید.)

در صورت تمام‌شدن شارژ تبلیغات‌ شما، "تبلیغات کلیکی" رستوران شما دیگر نمایش داده نمی‌شود. اما پروفایل رستوران شما همچنان در جست‌وجوی کاربران دیده می‌شود. (همانطور که می‌دانید تعداد صفحاتی که در آن دیده می‌شوید به نوع عضویت و تعداد کلیدواژه‌های شما وابسته است).

چگونه می‌توان در سایر محله‌ها هم توسط تبلیغات بهترینو مشتری جذب کرد؟

با افزایش هزینه‌ هر کلیک می‌توانید محدوده‌ نمایش تبلیغات کلیکی خود را افزایش دهید.

(این محدوده به‌صورت پیش‌فرض معادل ۳ کیلومتر است).

نکته: در نظر داشته باشید هرچه در محدوده‌ دورتری نمایش داده شوید هزینه‌ی هر کلیک برای شما بیشتر خواهد بود. در‌نتیجه هنگام تعیین محدوده‌ نمایش به این مسئله فکر کنید که دیده شدن در محله‌های دورتر ارزش پرداخت هزینه‌ی بیشتر را دارد؟

در زمان رقابت بین چند رستوران، چند عامل بر جایگاه شما اثرگذار است. فاصله، هزینه‌ی کلیک و داشتن عضویت.

<ul>
 • هرچه هزینه‌ی کلیک شما بیشتر باشد شانس بیشتری برای بالاتر دیده شدن دارید.
 • هرچه رستوران شما به محله‌ی مورد جست‌وجوی مشتری نزدیک‌تر باشد، شانس بیشتری برای بالاتر دیده شدن دارید.
 • در صورتی که به لحاظ فاصله و هزینه‌ی کلیک، دارای شرایط یکسانی با رقبا باشید، داشتن عضویت، شانس شما را برای بالاتر دیده شدن بیشتر می‌کند.
 • </ul>

  پرسش‌های متداول

  آیا ثبت‌نام در بهترینو هزینه داره؟

  خیر، ثبت کسب‌وکار در بهترینو هزینه‌ای نداره اما طرح‌های عضویت ویژه بهترینو یا تبلیغات کلیکی هزینه مجزا دارن و در صورت تمایل برای بهتر دیده شدن کسب‌وکارتون می‌تونید از اون‌ها استفاده کنید.

  ثبت‌نام در بهترینو چقدر طول می‌کشه؟

  کمتر از ۵ دقیقه! کافیه همین الان «رایگان شروع کنید» رو بزنید و ثبت‌نامتون رو انجام بدید و مشخصات کسب‌وکارتون رو در پنل مدیریت تکمیل کنید.

  چطور می‌تونم تاثیر بهترینو بر کسب‌وکارم رو بسنجم؟

  بهترینو به شما پنل مدیریت کسب‌وکار ارائه می‌کنه. به کمک این پنل به ازای هر تماسی که مشتری‌های شما از طریق بهترینو با شما بگیرن، یه پیامک برای شما ارسال می‌شه. همچنین در پنل مدیریت می‌تونید تعداد تماس‌ها، مسیریابی‌ها، بازدید از صفحه کسب‌وکار خودتون و اطلاعات تکمیلی دیگه رو ببینید.

  چطور در رتبه‌های برتر بهترینو قرار بگیرم؟

  اولویت نمایش در بهترینو با کسب‌وکارهایی هست که طرح عضویت ویژه دارن. تکمیل بودن اطلاعات پروفایل شما و تعداد نظراتی که مشتریان برای شما ثبت کرده‌ن هم امتیاز داره.

  بعد از ثبت‌نام در بهترینو، با چه کلمه‌هایی در سرچ گوگل دیده می‌شم؟

  کسب‌وکار شما می‌تونه با کلیدواژه‌های پراستفاده‌ مربوط به حوزه فعالیت خودتون که در پنل مدیریت وارد می‌کنید، در گوگل هم نمایش داده بشه.

  کسب‌وکارها در بهترینو ماهانه توسط بیش از ۵ میلیون مشتری دیده می‌شوند